بلاگ

خرید بلیط هواپیما سیلک ایرویز

راهنما و اطلاعات خرید بلیط هواپیما سیلک ایرویز ( بهترین قیمت بلیط سیلک ایرویز – قوانین و مقررات پروازهای سیلک ایرویز – جریمه کنسلی و تغییر تاریخ سیلک ایرویز )

خطوط هوایی سیلک وی Silk Way Airlines

یکی از شرکت های هواپیمایی ساخته شده در کشور آذربایجان می باشد که فعالیت های خود به به صورت رسمی را از سال 2001 میلادی آغاز کرده است.
دفتر مرکزی سیلک وی ایرلاینز در فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌ اف واقع شده ‌است و قطب اصلی فعالیت های این شرکت هواپیمایی در همین فرودگاه می باشد. ویزای آذربایجان
این شرکت خدمات حمل و نقل را که اروپا و آسیا، ایالات متحده و آفریقا را به هم مرتبط می کند و همچنین خدماتی را برای سازمان های دولتی و غیردولتی انجام می دهد.
این خطوط هواپیمایی از فرودگاه حیدر عل اف به 20 مقصد، پرواز مستقیم انجام می دهد و سالانه مسافران متعددی را به نقاط مختلف در جهان جا به جا می کند و این مقدار مقاصد پروازی هر سال و با رشد و محبوبیت پروازهایش افزایش می یابند.

خرید بلیط هواپیما سیلک ایرویز
خرید بلیط هواپیما سیلک ایرویز

ناوگان این ایرلاین متشکل از 12 فروند هواپیمای بوئینگ مجهز به پیشرفته ترین سیستم های ایمنی می باشد.
در سال 2016، سیلک وی وست توسط بوئینگ به عنوان سریعترین شرکت هواپیمایی در حال رشد از نظر تعداد ناوگان، دسترسی جغرافیایی و حجم بار شناخته شد.
امروزه این شرکت هواپیمایی با این سه معیار در رتبه سوم اروپا قرار دارد.
امروزه، این ایرلاین راه حل های مقرون به صرفه ای را برای نیازهای مختلف حمل و نقل بار ارائه می دهد و تجربه گسترده ای در مناطق غیرقابل دسترسی با پروازهای برنامه ریزی شده، علاوه بر پروازهای منظم در مسیرهای بین قاره ای که در سراسر آسیا و اروپا از مرکز واقع در مرکز خود در باکو گسترش می یابد، دارد.
پرسنل متعهد در خطوط هوایی سیلک وی همچنان به ساختن شهرت شرکت بر اساس تعهد به ایمنی و قابلیت اطمینان ادامه می دهند.
خطوط هوایی سیلک وی بخشی از گروه سیلک وی است که از سه شرکت هواپیمایی سیلک وی، خطوط هوایی سیلک وی وست و تکنیک سیلک وی تشکیل شده است که هر بخش اختصاص به انجام کارهای مخصوص اعم از جا به جایی مسافران، حمل بار و … می نماید.

قوانین و مقررات سیلک ایرویز
حمل بار با سیلک ایرویز

طی 20 سال گذشته، هواپیماهای خطوط هوایی سیلک وی در صدها فرودگاه در سراسر جهان فرود آمده اند و پرسنل آن در سازماندهی پروازها به بیش از 130 کشور تجربه کسب کرده اند.
در این مدت، این شرکت بیش از 63000 پرواز را با 70 میلیون مایل دریایی با زمان کلی پرواز بیش از 187000 ساعت پرواز انجام داده است.
شبکه مسیرهای رو به رشد این شرکت، مقصدهای متعددی را در سراسر اروپا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، خاورمیانه، آسیای مرکزی و شرقی و آمریکای شمالی و جنوبی را پوشش می دهد.
بواسطه این همه سال فعالیت این شرکت و کسب موفقیت های بسیار این خطوط هواپیمایی اطمینان بسیاری در میان مردم جهت کارهای مسافرتی و حمل و نقل و همچنین جا به جابی بار به دست آورده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Open