بلاگ

خرید بلیط هواپیمایی آذربایجان

اطلاعات کامل و خرید بلیط هواپیمایی آذربایجان ( خرید بلیط ایرلاین آذربایجان – قوانین و مقررات هواپیمایی آزال – میزان بار پروازهای آزال ایرلاینز و … )

خطوط هواپیمایی آزال Azal Airlines

خرید بلیط هواپیمایی آذربایجان
هواپیمایی آزال

هواپیمایی آذربایجان که با نام آزال شناخته شده نیز می باشد بعنوان خطوط هواپیمایی حامل پرچم و بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور آذربایجان شناخته شده می باشد و هر ساله تعداد بسیار بالایی از پروازهای را به انجام می رساند و مسافران و مردم بسیاری را به نقاط مختلف در جهان جا به جا می کند.
این شرکت که در باکو و در مجاورت فرودگاه بین المللی حیدر علی اف مستقر است، به مقاصدی در سراسر آسیا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، اروپا و ایالات متحده آمریکا پرواز های متعددی را به انجام میرساند.
هواپیمایی آذربایجان همچنین بعنوان یکی از اعضای انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی نیز شناخته شده می باشد.
این شرکت هواپیمایی در 7 آوریل 1992 به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ملی پس از استقلال کشور تأسیس و از آن تاریخ به بعد به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات به مسافران پرداخته است. ویزای باکو
این کشور در بازه زمانی بعنوان یکی از کشورهای تحت فرمان اتحاد جماهیر شوری سابق شناخته شده می بوده است و در سال های اولی که تاسیس شده بود بعنوان یکی از زیر مجموعه های ایرفلوت محسوب می شده است.
در سال 1990، آذربایجان اعلام کرد که در حال راه اندازی شرکت هواپیمایی خود است و از ایروفلوت که ارائه دهنده قدیمی خدمات هوایی برای جمهوری های شوروی بوده است مستقل خواهد شد.
بعد از جدایی و تاسیس ایرلاین مختص به کشور آذربایجان با ارائه بودجه مخصوص و خرید هواپیما ها و همچنین اموزش به افراد برای ایجاد تیم حرفه ای پرواز به پیشرفت روز به روز این خطوط هواپیمایی منجرب گردیده است.

کلاس های پروازی خطوط هواپیمایی آذربایجان

اکونومی کلاس Economy class

اکونومی کلاس Economy class
بخش اکونومی آزال

این کلاس پروازی بعنوان بخشی از خطوط هواپیمایی آذربایجان شناخته شده می باشد که دارای قیمت مقرون به صرفه ای می باشد و دارای صندلی های می باشد که به صورت استاندارد و با فاصله های تعیین شده از یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرند.
سرو غذای باکیفیت و متنوع، صندلی‌های راحت و نرم، نمایشگرهای لمسی بعنوان امکانات شناخته شده و مورد استفاده مسافران در پروازهای هواپیمایی آزال قرار میگیرد.

بیزینیس کلاس Business class

بیزینیس کلاس Business class
بخش بیزنس آزال

همانطور که از نام آن می توانید ببینید این قسمت از هواپیما دارای خصوصیات متفاوت می باشد.
این خصوصیات تشکیل یافته اند از صندلی های جداگانه برای کار و استراحت مسافران، صفحه های نمایشگر بزرگ، سرو غذای متنوع همراه با نوشیدنی‌های مختلف، صندلی‌های راحت همراه با امکان تنظیم و استفاده از هدست و …
بسیاری از افراد برای انجام سفرهای کاری خود از این کلاس پروازی استفاده می کنند تا در حین سفر خود بتوانند به مسائل کاری خود نیز رسیدگی کنند.

وی آی پی کلاس VIP class

وی آی پی کلاس VIP class
کلاس وی ای پی آزال

یکی از محبوب ترین و گران قیمت ترین کلاس های پروازی قابل دسترس در خطوط هواپیمایی آزال در کشور آذربایجان می باشد.
در این قسمت که به صورت اختصاصی می باشند تمامی تجهیزات از جمله تخت‌های نرم و راحت، صندلی‌های دارای منبع برق و شارژر، صفحه نمایشگر لمسی، منوی انتخابی انواع غذاها و نوشیدنی ها و … در اختیار و دسترس مسافران این کلاس پروازی قرار میگیرند.

کامفورت کلاب Comfort Club

کامفورت کلاب Comfort Club
کلاس کامفورت هواپیمایی آزال (آذربایجان)

یکی دیگر از قسمت های قابل دسترس در پروازهای آذربایجان و یا همان آزال می باشد که با دارا بودن بلیط و امکان استفاده از این قیمت می توانید از تمامی امکانات آن نیز در حین پروازتان بهره مند شوید.
فضای اختصاصی برای کار، وسایل بازی برای کودکان، صندلی های راحت و نرم، صفحه های لمسی برای تماشای به روز ترین فیلم ها و شنیدن به انواع پادکست ها و … از جمله امکانات موجود در قسکت کامفورت کلاب می باشد.
انواع سرگرمی های دیگر و همچنین منوی انتخابی غذاهای لذیذ و نوشیدنی های گوارا نیز در دسرتس مسافران این قسمت قرار داده می شوند.

سالن پذیرش کلاس تجاری آزال

سالن پذیرش کلاس تجاری آزال
لانژ هواپیمایی آزال

azal lounge vip

این قسمت برای مسافران کلاس تجاری آذربایجان ایرلاینز در سطح اول منطقه بوده و از ترکینال شماره 1 فرودگاه انجام میگیرد.
شما دسترسی جداگانه برای ماشین شخصی در خط 1 (بدون پارکینگ) و ورودی انفرادی به سالن پذیرش کلاس تجاری آزال را دارا خواهید بود.
کارکنانی که در این قسمت فعالیت می کنند حرفه ای و بسیار مودب می باشند و کارهای چک این مسافران را انجام میدهند.
در این قسمت همچنین چمدان‌های شما را ثبت می ‌کنند و شما را از طریق امنیت و کنترل پاسپورت تا سالن بیزینس کلاس آزال همراهی می ‌کنند، جایی که شما همچنان به استراحت و منتظر نشستن در هواپیما خواهید پرداخت.
این قسمت به طور ویژه برای مسافران کلاس تجاری آذربایجان ایرلاین ارائه شده است و دارای محیطی شیک، خلوت و استراحت فراوان است.
محل استراحت
تنقلات، غذاها و انواع نوشیدنی ها
وای فای رایگان
صندلی ها و محل استراحت
از جمله امکاناتی است که در حین استراحت در این قسمت می توانید از هریک از آنها بهره مند شوید.

سیگار کشیدن در این قسمت ممنوع می باشد و در صورتی که مایل به انجام این کار بودین باید به اتاق های مخصوصی که برای کشیدن سیگار طراحی و ساخته شده اند بروید.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Open