بلاگ

حمام تازه بی باکو

اطلاعات و راهنمای کامل درباره حمام تازه بی باکو آذربایجان

حمام تازه بی Taze Bey Bath

درباره حمام تازه بی

این حمام که به صورت سنتی می باشند و مورد استفاده قرار میگیرند در سال 1886 میلادی در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده است.
در طی سالیان متوالی از زمان شروع فعالیت خود این حمام چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته که کلی ترین آن در سال 2003 میلادی بوده است. قیمت ویزای آذربایجان
درصت است که این حمام به صورت سنتی ساخته شده است اما قابل ذکر است که تمامی امکانات و خدمات مدرن امروزی را نیز در اختیار مشتریان، توریست ها و گردشگران قرار می دهد.
این حمام سنتی که در باکو ساخته شده است دارای یک سالن مجزا برای خانم ها و یک سالن مجزای دیگر برای استفاده آقایان دارد.
حمام ‌های شرقی، روسی و فنلاندی و یک استخر از امکانات مدرن این مجموعه محسوب می شوند.
ماساژ، کیسه‌کشی، مانیکور و پدیکور نیز از دیگر امکانات قابل دسترس در این مجموعه می باشند که طرفداران بسیاری در میان مشتریان این حمام دارا می باشد.
در این مجموعه بعد از انجام کارهای مورد نیازتان همچنین می توانید به داخل باغ آن رفته و از رستوران و کافی شاپ مجموعه نیز استفاده کرده و لذت حضورتان در آنجا را چندین برابر نمایید.
دسترسی از تمام نقاط شهر باکو به این حمام آسان بوده و با استفاده از تاکسی و ماشین های نقلیه شخصی می توانید به اینجا رسیده و از آن استفاده نمایید.
در این مجموعه بسته به امکاناتی که مایل به استفاده از آنها می باشید باید در ابتدا هزینه ای جداگانه را پرداخت نمایید تا بتوانید از هر آنچه که نیاز دارید استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open